//

Последни новини

latest

ЦСКА съкруши Рома насред центъра на София и направи най-добрия подарък за ЧРД на Гриша Ганчев

ЦСКА постигна победа с 3:1 над Рома, която е за голям престиж. Това стана в последната среща на двата тима от груповата фаза на Лига Европа....

Успехът е прекрасен подарък за рождения ден на собственика на "армейците" Гриша Ганчев.

След поражението Рома финишира Група А като лидер с 13 точки, а ЦСКА завършва на последното 4-о място в нея с актив от 5 точки.

Не може да не се отбележи, че гостите бяха с доста резерви и някои юноши в състава си, но това не трябва да омаловажава успеха на "армейците".

Още в 5-ата минута Тиаго с хубав удар от няколко метра успя да открие в полза на домакините, но гостите върнаха гола след попадение на Миланезе в 22-ата минута.

Той бе намерен от Майорал в наказателното поле и изравни от няколко метра.

В 34-ата минута Соу все пак успя да върне аванса на тима си, след като не сгреши сам срещу вратаря.

Гамбиецът  се разписа отново в 55-ата минута, след като пресече нескопосан пас на Фацио и открадна топката, а след това не сгреши.