Header Ad

//

Последни новини

latest

Локо (Пловдив) шокира ЦСКА на Лаута, червените допуснаха поражение преди мача с Базел

Локомотив (Пловдив) победи с 2:1 ЦСКА, нанасяйки първа загуба на "червените" в новото първенство. "Смърфовете" ликуваха ...

Локомотив (Пловдив) победи с 2:1 ЦСКА, нанасяйки първа загуба на "червените" в новото първенство. "Смърфовете" ликуваха в интригуващата среща от седмия кръг на efbet Лига след автогол на Юрген Матей в 32-aта минута и страхотно попадение на Момчил Цветанов в 38-ата.

В 69-ата Тиаго Родригес намали за "червените", които обаче си тръгнаха с празни ръце от "Лаута" и радостта след последния съдийски сигнал на Николай Йорданов беше за "смърфовете".

След петата победа в първенството Локомотив се изкачи на второто място с 15 точки и вече е само на една зад шампиона Лудогорец. ЦСКА има 12 точки и е трети към момента.

Гостуването в Пловдив е генерална репетиция за "армейците" преди изключително важната визита на Базел. Спорът за място в групите на Лига Европа е в четвъртък от 21:30 часа на стадион "Санкт Якоб Парк".

Снимка: Sportal.bg