Нов гол в продълженията лиши България от равенство срещу Уелс

Отборът на Уелс се наложи над  България с резултат - 1:0 в мач от Лигата на нациите, който е от Дивизия "В", група 4, на стадион "Кардиф Сити". Единственото попадение в двубоя отбеляза футболистът на Ливърпул Неко Уилямс в продължението на втората част.

Двата отбора бяха напълно равностойни през първите 20 минути. В 25-ата минута Неделев отвори играта към Иванов, който проби по лявото крило и стреля към далечния ъгъл, но защитник изби в ъглов удар. След неговото изпълнение българите имаха претенции за дузпа след единоборство между Локиър и Димитров, които си помагаха с ръце.

В 43-ата Гарет Беул стреля от пряк свободен удар, но стражът на "трикольорите" Георги Георгиев спаси.

В 58-ата минута хубава атака на Уелс завърши с удар на Бейл, но Иванов изби.

Карабельов стреля над гредата с глава минута по-късно в 63-ата минута. В 68-ата минута Георгиев трябваше да се намесва след удар Джеймс. В 75-ата минута Брукс нацели гредата на България.

В продължението на двубоя Спас Делев изпусна Неко Уилиямс и футболистът на Ливърпул засече с глава едно центриране на Джонатан Уилямс и донесе успеха на своя тим.