Черно море съсипа Етър на "Ивайло", ситуацията при търновци е доста притеснителна

Черно море победи Етър с 4:0 като гост в двубой от втория кръг на родната efbet лига.

Двубоят във Велико Търново започна вихрено и Курьор блесна с два гола за 5 минути между 4-ата и 9-ата, а до края на полувремето домакините пропуснаха няколко възможности да намалят резултата. Четвърт час преди края Курьор оформи хеттрика си, първи в първенството въобще за новия сезон, а резервата Денислав Ангелов оформи крайното 4:0 пет минути преди края.

Така "моряците" записаха първа победа в първенството и първи успех на стадион "Ивайло" във Велико Търново за последните 8 години. Етър пък остава единственият отбор у нас от началото на сезона, който няма спечелена точка  и който не е отбелязал нито един гол.

ЕТЪР - ЧЕРНО МОРЕ 0:4

0:1 Матиас Курьор (4')

0:2 Матиас Курьор (9')

0:3 Матиас Курьор (77')

0:4 Денислав Ангелов (85')