Header Ad

//

Последни новини

latest

Голям срам за закъсалия Левски, загуби от Царско село на свой терен и още няма победа този сезон

Левски стана за смях на "Герена", след като в среща от третия кръг отстъпи с 0:1 на Царско село. По този начин "сините" ...

По този начин "сините" имат само една точка за първите три кръга от efbet Лига и отборът се намира на последните места в класирането.

Другият удар за домакините бе контузията, която получи Робърта преди почивката и заради която се наложи да бъде принудително заменен.

В 12-ата минута Паулиньо можеше да открие за домакините, след като излезе на голова позиция срещу Пласид, но не намери точен завършек на атаката.

В 33-ата минута домакините получиха право да изпълнят фаул, а зад топката застана Старокин, но неговият удар не се получи.

В продължението на първото полувреме "царете" вкараха. Царско село откри резултата с попадение на Васев, който засече центриране на Ивайло Марков отляво и наказа Михайлов, а всичко това във втората минута на добавеното време на първата част.

След почивката домакините всячески се опитваха да стигнат поне до изравнително попадение, но показаха огромна немощ в атакуващ план.

Отборът на "сините" практически не създаде почти нищо кой знае какво до самия край на срещата и в крайна сметка разочарова своята вярна публика.

Все пак тимът имаше уникален шанс да изравни в 88-ата минута, но удари две последователни греди и в крайна сметка пропиля отличен шанс да направи срама си по-малък.

След този мач Царско село е лидер в класирането с актив от 7 точки, а Левски е 12-и със само точка в своя актив.